• Skalar - Prace Alpinistyczne i Usługi Wysokościowe

 • Skalar - Prace Alpinistyczne i Usługi Wysokościowe

Zabezpieczenia dachu przed ptakami – kolce na ptaki

Ptaki w miastach stanowią spory problem dla właścicieli mieszkań czy samochodów. Ptaki zanieczyszczają dachy i parapety budynków, balkony, chodniki i samochody. Kiedy sprzątanie ptasich odchodów staje się szczególnie uciążliwe, pora na skuteczne zabezpieczenie dachu przed ptakami. Szukasz pomysłów i sposobów na ochronę przeciw ptakom? Chcesz wiedzieć, jak możesz wykorzystać odstraszacze i kolce na ptaki? Skorzystaj z usługi montażu kolców, siatek i innych rozwiązań przeciw ptakom w Rzeszowie i województwie podkarpackim, które skutecznie odstraszają gołębie i pozostałe ptactwo.

Skuteczne zabezpieczenie przed ptakami

W Skalar Rzeszów nie tylko zapewniamy profesjonalne pogotowie alpinistyczne. Specjalizujemy się też w profesjonalnym montażu zabezpieczeń przed ptakami przy użyciu technik alpinistycznych. Dostęp linowy pozwala nam przeprowadzić montaż nawet w trudno dostępnych miejscach, w których najczęściej przebywają ptaki (dachy, gzymsy, występy, krawędzie rynien i dachów, krawędzie podrynnowe, otwory kominowe, kasetony, tablice reklamowe, rzeźby, ozdoby ścienne, listwy kablowe, barierki i poprzeczki balkonowe, przestrzenie pod barierkami balkonowymi).

Kolce na ptaki i siatki przeciw ptakom to skuteczna ochrona i sposób na eliminację problemu brudnych balkonów, parapetów, dachów, balustrad czy płytek balkonowych i tarasowych. To proste, popularne wśród klientów z Rzeszowa i okolic zabezpieczenie, które odstrasza ptaki i zapobiega przesiadywaniu ptaków, w tym hałaśliwych gołębi, za oknem.

Sprawdź kolce na gołębie i inne zabezpieczenia przeciw ptakom

Ptaki potrafią być prawdziwym utrapieniem mieszkańców miast. Jeśli w pobliżu Twojego domu, mieszkania czy biura zadomowiły się gołębie lub inne ptaki, możesz skorzystać z usług, które pomogą Ci pozbyć się problemu. W naszej ofercie dla Klientów z Rzeszowa i całego województwa podkarpackiego są dostępne rozwiązania dla osób, które zmagają się z problemem gołębi i ptactwa na dachu domów i mieszkań.

Montaż zabezpieczeń przed ptakami Rzeszów

W Skalar Rzeszów oferujemy profesjonalny montaż różnego rodzaju zabezpieczeń przed ptakami:

 • - kolce przeciw ptakom typu STOP-PTAK, Antyptak, PIK, STV, Birdsystem, Ecopic i inne, których poszczególne modele przeznaczone są na szerokie lub wąskie elementy konstrukcyjne budynków,
 • - siatki i sieci przeciw ptakom – montowane z arkuszy o różnych wymiarach, siatki na balkony, tarasy; KONIEC Z GOŁĘBIAMI NA BALKONIE,
 • - taśmy odstraszające ptaki,
 • - ruchome pręty,
 • - dźwiękowe, ultradźwiękowe i hukowe odstraszacze ptaków,
 • - żele i spraye odstraszające ptaki,
 • - elektryczne systemy odstraszania ptaków,
 • - sztuczne gniazda lęgowe i inne.

Chcesz zabezpieczyć elewację przed ptakami? Skontaktuj się z nami i skorzystaj z usługi montażu odstraszaczy na ptaki ze specjalistami Skalar Rzeszów.

Zamów bezpłatną wycenę na montaż zabezpieczeń na ptaki w Rzeszowie

Realizujemy montaż zabezpieczeń przed ptakami, siatek na balkon, kolców na ptaki, gołębie w Rzeszowie i w województwie podkarpackim. Co możemy Ci zaproponować w ramach usług realizacji zabezpieczeń elewacji przed ptakami? Gwarantujemy:

 • - bezpłatną wycenę u Klienta i konkurencyjne ceny,
 • - profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich zabezpieczeń przed ptakami,
 • - elastycznie dopasowane rozwiązania,
 • - sprawną i kompetentną obsługę,
 • - pisemną gwarancję na realizowane prace,
 • - ochronę w postaci ubezpieczenia OC.

Zamów bezpłatną wycenę w Skalar Rzeszów i zobacz, jak skutecznie odstraszać ptaki i gołębie. Zastosuj sprawdzone metody ochrony przed ptakami – kolce na ptaki, siatki ochronne i inne systemy odstraszania ptaków.

Dlaczego ptasie odchody są niebezpieczne?
Ptaki są wspaniałe, ale bywają uciążliwe, a ich odchody wręcz niebezpieczne dla elewacji budynków, dachów i innych elementów konstrukcyjnych. Koszty remontu i renowacji budynku, którego elementy zostały uszkodzone właśnie przez ptasie odchody są niezwykle wysokie, a ponadto zanieczyszczenia te są źródłem wielu poważnych chorób: ornitozy, trichomonazy, salmonellozy czy też kokcydiozy.

Gdzie sprawdzą się siatki na ptaki?

Siatka ochronna na ptaki to fizyczna bariera, która blokuje ptakom dostęp do przestrzeni. Tego rodzaju zabezpieczenie przeciw ptakom ma zastosowanie w ochronie półotwartych przestrzeni, takich jak balkony, tarasy, wiaty, altany oraz wnęki. Rozpięta siatka na gołębie i inne zwierzęta latające izoluje balkony i tarasy, uniemożliwiając ptactwu przesiadywanie na balustradach. Ochrona z wykorzystaniem siatki pomoże pozbyć się problemu ptasich odchodów na płytkach. Siatka przeciw ptakom jest również rozwiązaniem dla właścicieli zwierząt, takich jak koty domowe. Tak zastosowana siatka na ptaki chroni goniące za ptakami czworonogi przed wypadkiem.

Dla kogo kolce przeciw ptakom?

Kolce na ptaki są stosowane wszędzie, gdzie potrzebne jest skuteczne rozwiązanie problemu ptactwa na dachach i parapetach. Kolce stosuje się w mieszkaniach, ale też obiektach przemysłowych, publicznych oraz komercyjnych – w apartamentowcach, blokach, szkołach, urzędach, biurowcach czy szpitalach.

Kolce przeciw ptakom to jedno z najbardziej skutecznych zabezpieczeń elewacji budynków przed ptakami. Solidnie wykonane kolce na ptaki są nie tylko skuteczne i trwałe, ale też bezpieczne dla ptaków i gołębi dzięki tępym zakończeniom kolców. Montaż kolców do odstraszania ptaków jest możliwy nawet w trudno dostępnych miejscach, kolce montujemy również na rynnach. Kolce na ptaki nie bez powodu są tak popularnym sposobem na uciążliwy problem ptactwa na elewacji – to tania w utrzymaniu, skuteczna i trwała metoda walki z ptactwem. Zamów bezpłatną wycenę w Skalar Rzeszów i skutecznie wyeliminuj problem nieczystości po ptakach.