Wypożyczalnia sprzętu do prac na wysokości

Prace na wysokościach należą do szczególnie niebezpiecznych prac budowlanych. Podczas pracy na wysokości konieczny jest profesjonalny sprzęt. Przestrzeganie zasad BHP i wyposażenie pracowników w specjalistyczny sprzęt jest kluczowe dla ich bezpieczeństwa. Konieczność zastosowania wszelkich niezbędnych środków ostrożności wynika z przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy podczas korzystania z maszyn budowlanych. Nie musisz inwestować w zakup wyposażenia do prac wysokościowych.

W Skalar możesz wynająć sprzęt i rusztowania do prac alpinistycznych – skorzystaj z oferty na wynajem sprzętu wysokościowego w Rzeszowie! Interesuje Cię wynajem na dłuższy okres lub na jeden dzień? Zadzwoń pod numer telefonu +48 515 903 332 i zamów sprzęt w dogodnym dla Ciebie terminie.

Wynajem sprzętu do prac wysokościowych w Rzeszowie

Rusztowania, myjki, podgrzewacze wody – to tylko niektóre elementy, jakie oddajemy do Twojej dyspozycji w ramach usług naszej wypożyczalni. Wynajmowany sprzęt możesz wykorzystać do prac, takich jak mycie wysokościowe, remonty elewacji, prace na dachach budynków, odśnieżanie na wysokości czy prace montażowe.

Co możesz wynająć?

Sprawdź, jakie maszyny i sprzęt możesz wynająć w Skalar!

  • Rusztowanie 14 M
  • Myjka 570 BAR/PB
  • Myjka 320 BAR/PB
  • Myjka 230 BAR/380V
  • Podgrzewacz wody/ON
  • SOI środki ochrony indywidualnej

W kategorii Prace na wysokości znajdziesz sprzęty do pracy na wysokości, które z łatwością dopasujesz do rodzaju wykonywanych prac. Zacznij współpracę ze Skalar – w Rzeszowie i województwie podkarpackim. Współpracują z nami nie tylko firmy, ale też klienci indywidualni. Zapewniamy szybką obsługę i profesjonalne doradztwo. Zadbaj o bezpieczeństwo podczas prac na wysokości. Wynajmij niezbędne sprzęty w Skalar!

Wypożycz wysokiej jakości sprzęt do pracy na wysokości

Nasza wypożyczalnia sprzętu ma w ofercie maszyny, urządzenia i akcesoria konieczne do zabezpieczenia i wykonywania prac na wysokościach. Wybierając Skalar do wypożyczenia sprzętu, masz gwarancję kompleksowej obsługi i wynajmu z dostawą. Dużym udogodnieniem, jakie oferujemy naszym Klientom, jest możliwość dostarczenia sprzętu pod wskazany adres i zarezerwowania wybranych urządzeń na wskazany termin. Doskonale wiemy, że praca na wysokości to duża odpowiedzialność, dlatego w tym przypadku stawiamy na niezawodną jakość i profesjonalizm.

Jak wynająć sprzęt w Skalar?

  1. Zadzwoń do nas +48 515 903 332 i powiedz nam, jaki sprzęt chcesz wypożyczyć. Jeśli nie wiesz dokładnie, jakie maszyny i akcesoria będą niezbędne do planowanych prac, pomożemy Ci wybrać odpowiedni sprzęt i parametry. Nasi specjaliści odpowiedzą na Twoje pytania i fachowo doradzą Ci, co sprawdzi się najlepiej do wykonania zadania.
  2. Ustal z nami zakres usługi, miejsce, termin i sposób dostawy sprzętu. To też pora na określenie kosztów.

I gotowe – dostarczamy Ci sprzęt w wybrane miejsce.

Rusztowania, myjki ciśnieniowe, środki ochrony indywidualnej

Nasza wypożyczalnia sprzętu oferuje między innymi myjki ciśnieniowe do wynajmu w Rzeszowie i okolicach. Myjka jest tak skuteczna w czyszczeniu dzięki wytwarzaniu wysokiego ciśnienia wody, które znacznie przewyższa to w standardowej sieci wodociągowej. Oferujemy myjki do czyszczenia elewacji, okien, szyb, dachów i nie tylko. Nasz sprzęt możesz wykorzystać do różnych zastosowań z zakresu utrzymania czystości – mamy w ofercie myjki 570 BAR, 320 BAR i myjki 230 BAR. Potrzebujesz myjki z podgrzewaniem wody? Skorzystaj z naszego podgrzewacza wody. Dla Klientów przygotowaliśmy też ofertę rusztowań o długości do 14 metrów. Masz pytania o sprzęt? Zadzwoń do nas, a my opowiemy Ci o parametrach sprzętu, jakim dysponujemy.