• Skalar - Prace Alpinistyczne i Usługi Wysokościowe

  • Skalar - Prace Alpinistyczne i Usługi Wysokościowe

POGOTOWIE ALPINISTYCZNE 24H

Oferujemy pogotowie alpinistyczne 24H w Rzeszowie i okolicach. W Skalar wiemy, że zagrożenia na wysokościach mogą zdarzyć się o każdej porze dnia i nocy, dlatego w nagłych przypadkach, kiedy potrzebna jest pomoc, pełnimy 24-godzinne dyżury telefoniczne. Jesteśmy gotowi na interwencje przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod numerem telefonu 515-903-332.

Pogotowie alpinistyczne i wysokościowe – usuwamy zagrożenia na wysokościach

Połamane drzewa? Nawisy elewacyjne, odpadające tynki? Nasz wykwalifikowany, sprawnie i szybkodziałający zespół alpinistów jest do Państwa dyspozycji w przypadku zagrożeń na wysokości i problemów, takich jak:

  • - niebezpieczeństwa wywołane nawisami elewacyjnymi czy śniegowymi,
  • - połamane drzewa,
  • - zerwane reklamy,
  • - wszelkiego rodzaju zdarzenia zagrażające bezpieczeństwu osób i mienia.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń po pogotowie wysokościowe 515-903-332!

Usługi wysokościowe – usługi pogotowia alpinistycznego w Rzeszowie

Alpinizm przemysłowy i prace wysokościowe wymagają specjalistycznego sprzętu, doświadczenia i wykwalifikowanych specjalistów. Nasz zespół alpinistów ma wszelkie stosowne uprawnienia do wykonywania działań na wysokości. Wykonujemy usługi na wysokości, usuwamy też zagrażający przechodniom śnieg z dachów, odśnieżamy oraz wykonujemy prace zimowe. Interweniujemy tak szybko, jak to możliwe, w sytuacjach pilnie wymagających usunięcia zagrożenia.

Usługę pogotowia alpinistycznego świadczymy w Rzeszowie, Stalowej Woli, okolicznych miejscowościach oraz na terenie całego województwa podkarpackiego. Usuniemy dla Ciebie zagrożenie, takie jak spadające dachówki, tynki, zerwane obróbki blacharskie, spadające sople, odpadające rury spustowe, połamane drzewa, nawisy śnieżne, zerwane reklamy i nie tylko. W tego rodzaju sytuacjach, kiedy konieczna jest szybka interwencja eliminująca zagrożenie, skorzystaj z pomocy pogotowia wysokościowego.

Zadzwoń po pogotowie wysokościowe!

Praca na wysokościach i prace montażowe na budynkach to nasza codzienność. Prace wysokościowe wykonujemy zgodnie ze standardami bezpieczeństwa. Mamy cały niezbędny sprzęt oraz potrzebne umiejętności i doświadczenie, aby bezpiecznie i skutecznie wykonywać usługi na usuwanie zagrożeń z wysokości, dachów, gzymsów i drzew. Realizujemy usługi dla klientów indywidualnych w domach jednorodzinnych i ogrodach, jak i dla firm w magazynach oraz spółdzielni mieszkaniowych w blokach. Działamy na terenie Rzeszowa i województwa podkarpackiego.

 

Zauważyłeś niebezpieczeństwo? Ktoś potrzebuje pomocy? Nagła awaria?

 

Zadzwoń: 515-903-332

 

Zjawimy się tak szybko, jak to tylko możliwe!

 

Dziękujemy za zaufanie,

SKALAR PRACE ALPINISTYCZNE